Taśma RGB 300 LED 5050 5m PREMIUM

Listwa RGB na pasku SMD o dlugości 5 metrów  z 300 diodami w wersji zwykłej

Więcej szczegółów

30,89 zł

30,89 zł

  • NIE-IP20
  • 300

Nowy

Opis

Rodzaj Taśmy LED: Wielokolorowa RGB
Rodzaj Diod: 5050 RGB 3-Chipy
Wodoodporność: NIE - IP20
Długość: 5 Metrów
Grubość: 2 Milimetry
Szerokość: 10 Milimetrów
Moc: 14,4W/1m - 72W/5m
Napięcie: 12V DC
Ilość diod: 60D/1m - 300D/5m
Kąt świecenia: 120 Stopni
Możliwość cięcia: TAK - co 5 centymetrów
Producent diod: San'an Optoelectronics
Montaż: Taśma samoprzylepna
Ilość światła: Standardowa

Więcej informacji

OPIS

Jest to rodzaj listwy - taśmy LED na której są zamontowane diody typu RGB czyli świecące trzema podstawowymi kolorami (3 chipy): czerwonym, zielonym i niebieskim, za pomocą kontrolera możemy włączać każdy z tych kolorów oraz zmieniać je w dowolnym momencie. Najciekawsze jest mieszanie się kolorów podstawowych przez co otrzymujemy praktycznie nieskończenie wiele innych kolorów (ilość kolorów zależy od podłączonego kontrolera oraz od programów jakie on obsługuje przez co przy odpowiednim kontrolerze możemy uzyskać każdy kolor świecenia a różne programy kontrolera będą posiadały bardzo widowiskowe przejścia między kolorami oraz zmiany kolorów.

Oświetlenie LED jest jednym z najbardziej wydajnych źródeł światła. Diody mają żywotność 11 lat (około 100 tyś godzin ciągłego działania), co oznacza, ze jeśli włączasz je codziennie na 8 godziny będą ci służyć ponad 34 lata! Światło z diod LED pełna jasność osiąga natychmiastowo i nie mruga w przeciwieństwie do świetlówek. Nie wytwarza też ogromnych ilości ciepła jak np. żarówki. Diody podczas pracy pobierają tylko 0,08W mocy, a więc można je stosować wszędzie tam, gdzie ciepło z żarówek mogłoby uszkodzić otaczające elementy. Po zamontowaniu listwy LED nie musisz martwić się o jakiekolwiek wymiany !

Montaż

Listwy są niezwykle łatwe w montażu... dzięki zastosowaniu wysokiej jakości dwustronnej taśmy firmy 3M. Nie wymaga stosowania specjalnych uchwytów.

Zastosowanie

Listwa idealnie nadaje się jako:

  • oświetlenie mebli, luster, półek
  • oświetlenie dekoracyjne gzymsu, sufitu
  • oświetlenie wnęk, korytarzy, pokoi
  • oświetlenie witryn, reklam
  • oświetlenie architektoniczne wewnętrzne
  • oraz wielu innych elementów wyposażenia domu !!

Świetne rozwiązanie do podświetlania sufitów podwieszanych. Możliwość zginania pozwala na podświetlanie łuków, tworzenie wymyślnych aranżacji, napisów reklamowych. Doskonała jakość wiązki sprawia, że listwa sprawdzi się również jako główne źródło światła w pomieszczeniu, na jachcie, przyczepie campingowej, namiocie itp. Listwa LED SMD jest idealnym rozwiązaniem do podświetlenia sufitów podwieszanych!

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Taśma RGB 300 LED 5050 5m PREMIUM

Taśma RGB 300 LED 5050 5m PREMIUM

Listwa RGB na pasku SMD o dlugości 5 metrów  z 300 diodami w wersji zwykłej

Napisz opinię

Pobierz PrestaShop