Wysyłki i zwroty towaru

Generalnie paczki są nadawane w ciągu 1-2 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Przesyłki „Za pobraniem” (płatne przy odbiorze-dostawie) wysyłane są codziennie do godziny 14, przy zamówieniu odpowiednio wcześnie paczkę nadamy tego samego dnia.

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje produkty są dobrze zabezpieczone. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Zamówienie złożone do godziny 14 realizowane są tego samego dnia, zamówienia złożone po godzinie 14, soboty i niedziele realizacja się następnego dnia roboczego.

Wysyłka

  1.  Wszystkie zakupione u nas towary wysyłamy poprzez wybraną przez klienta firmę spedycyjną -do wyboru przy finalizowaniu zamówienia. Wybieramy te formy przesyłki które umożliwiają szybkie dostarczenie produktów- zazwyczaj w ciągu 1-4 dni roboczych od nadania. Paczki są nadawane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Firmy KURIERSKIEJ "SIÓDEMKA"

Koszty transportu:

InPost PACZKOMAT 12,00 zł

InPost PACZKOMAT POBRANIE 14,00 zł

 

InPost KURIER 12,00 zł 

InPost KURIER POBRANIE 14,00 zł DPD KURIER 12,00 zł

DPD KURIER POBRANIE 15,00 zł

 

MOŻLIWA WYSYŁKA ZA GRANICZNA
(Wysyłka za granice możliwa po wcześniejszym kontakcie i ustaleniem kosztów transportu.)

  1.  Za ewentualne uszkodzenia przesyłek w transporcie odpowiada spedytor, proszę sprawdzać stan zawartości przy odbiorze, w przypadku uszkodzenia należy spisać w obecności kuriera protokół szkody który będzie podstawą dochodzenia roszczeń wobec spedytora.
  2.  W indywidualnych przypadkach możemy wysłać towary wybranym przez klienta spedytorem zgodnie z jego cennikiem (tylko w opcji door to door) lub bardzo szybką przesyłką kurierską.
  3.  Wybrane towary płatne są wyłącznie przy odbiorze. Koszt ich wysyłki jest doliczany do wartości produktów a płatność następuje w chwili odbioru przesyłki od kuriera.

Zwroty:

  1.  Klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni (roboczych) od daty jego otrzymania. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, nie może być rozpakowany z oryginalnego opakowania musi być zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu wraz z kompletem wyposażenia. Do przesyłki ze zwracanym towarem musi być dołączony ORYGINALNY dowód zakupu (paragon/faktura). Towar nie zostanie przyjęty do zwrotu jeżeli którykolwiek z powyższych warunków nie zostanie spełniony.
    więcej informacji w zakładce „REGULAMIN Sklepu”
  2.  Koszt przesyłki ze zwracanym towarem ponosi Zamawiający. Zwrot należności za zwracany towar nastąpi do 14 dni od dnia odebrania przesyłki przez pracowników sklepu LED-Power.pl poprzez przelew bankowy na konto zamawiającego.
  3.  W przypadku zamiaru zwrotu lub reklamacji prosimy o wcześniejszy kontakt co umożliwi prawidłowe przyjęcie takiej przesyłki. W przypadku nie zastosowania się do tej zasady czas realizacji może się znacznie wydłużyć.
  4.  Paczki nadane ZA POBRANIEM NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE, więc uprzejmie prosimy o nie wysyłanie takich paczek, pozwoli to uniknąć nieporozumień i zbędnych kosztów.