Taśma Magic LED RGB WS2811 5m 300 diod IP20

Taśma / Listwa diodowa LED Wielokolorowa RGB z wbudowanymi Chipami WS2811 mająca 300 diod 5050 SMD na odcinku 5m. Dzięki Chipom WS2811 Można terować poszczególnymi Pixelami - 3 diodowymi, daje to możliwość uzyskania niezwykle widowiskowych i atrakcyjnych efektów świetlnych, przejść kolorów itd. 

Więcej szczegółów

127,44 zł

Nowy

Opis

Rodzaj Taśmy LED: Wielokolorowa RGB WS2811
Rodzaj Diod: 5050 RGB
Wodoodporność: NIE - IP20
Długość: 5 Metrów
Grubość: 3 Milimetry
Szerokość: 10 Milimetrów
Moc: 14,4W/1m - 72W/5m
Napięcie: 12V DC
Ilość diod: 60D/1m - 300D/5m
Kąt świecenia: 120 Stopni
Możliwość cięcia: TAK - co 5 centymetrów
Producent diod: Epistar
Montaż: Taśma samoprzylepna
Ilość światła: Standardowa
Chip sterujący WS2811
Ilość chip'ów (Pixeli) 100/5m - 1/5cm - 1 na 3 diody

Więcej informacji

» Opis

Taśma RGB z Chipami WS2811 to inaczej  „Taśma Magic LED”, „Taśma Dream LED" lub „Taśmą Cyfrowa - Digital”  jest to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie oświetlenia diodowego. Daje niesamowite efekty sterowania oświetleniem, kolorami, programami automatycznego przejścia kolorów itd.

Chip WS2811 – czyli układ scalony nieraz nazywany kontrolerem/sterownikiem jest zamontowany na taśmie w każdym segmencie 3 diodowym, czyli co 5-10cm. Odpowiada on za sterowanie każdego odcinka 3 diodowego na taśmie. Dzięki temu możemy sterować dowolnym segmentem 3 diod na taśmie. Inaczej mówiąc jeżeli na taśma 5 metrowej jest  300 diod, czyli 100 segmentów 3 diodowych każdy z modułem WS2811 to możemy sterować oddzielnie każdym z tych modułów !

Niesamowite efekty przejść kolorów to właśnie na takiej taśmie możemy  uzyskać efekt „płynięcia”, „przesuwania”  się pojedynczego koloru lub kolorów, jest to niezwykle atrakcyjny i widowiskowy program zmiany kolorów. Wszystkie tego typu programy oraz nieskończenie wiele innych można uzyskach za pomocą specjalnych kontrolerów do tego typu taśm. To właśnie kontrolery posiadają mnóstwo różnych programów sterowania tymi taśmami, kontrolery bardziej zaawansowane posiadają nawet możliwość wgrania swoich indywidualnie przygotowanych programów za pomocą karty pamięci

Dzięki swoim właściwościom taśma cechuje się wszechstronnością zastosowań. Idealnie sprawdza się zarówno w prostych instalacjach domowych jak i w zaawansowanych profesjonalnych projektach. Mnogość aranżacji oprawy świetlnej tworzonej przez taśmy LED z Chipami WS2811 wpływa także na wyjątkową atrakcyjność iluminacji świetlnych które możemy zmieniać, w zależności od potrzeb oraz upodobań i gustów.

Taśma LED idealnie nadaje się między innymi do podświetlenia wszelkiego typu powierzchni i brył jak na przykład mebli, schodów, witryn, wystaw, sufitów czy wnęk. Elastyczność taśmy LED umożliwia jej użycie na łukach czy innych nieregularnych kształtach, stworzenie wymyślnych aranżacji czy choćby napisów reklamowych.

» Montaż

Taśmy LED są niezwykle łatwe w montażu... dzięki zastosowaniu wysokiej jakości dwustronnej taśmy firmy 3M. Nie wymaga stosowania specjalnych uchwytów. Taśma samoprzylepna jest umieszczona na odwrocie Listwy.

» Zastosowanie

  • Doskonałe do oświetlenia dekoracyjnego lub akcentującego
  • Idealnie nadaję się do oświetleń i podświetleń
  • Do zastosowań wewnętrznych: architektura wnętrz, meblarstwo, schody, wystawiennictwo, scenografia, reklama, hotele, oświetlenie stanowisk pracy.
  • Możliwość cięcia listwy co 5 cm
  • Możliwość zamówienia dowolnej długości

Świetne rozwiązanie do podświetlania sufitów podwieszanych. Możliwość zginania pozwala na podświetlanie łuków, tworzenie wymyślnych aranżacji, napisów reklamowych. Doskonała jakość wiązki sprawia, że listwa sprawdzi się również jako dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu, na jachcie, przyczepie campingowej, namiocie itp. Listwa LED SMD jest idealnym rozwiązaniem do podświetlenia sufitów podwieszanych!

Dzięki taśmie samoprzylepnej firmy 3M montaż listwy jest niezwykle prosty i możliwy na każdej powierzchni nawet zakrzywionej. Tylko dzięki tej listwie można doświetlić wszelkie łuki, wykonać zakrzywione napisy świetlne itp. Obszar zastosowań jest praktycznie nieograniczony, listwa ma tak kompaktowe wymiary i dużą elastyczność, że można ją stosować wszędzie, gdzie inne źródła światła po prostu się nie mieszczą.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Taśma Magic LED RGB WS2811 5m 300 diod IP20

Taśma Magic LED RGB WS2811 5m 300 diod IP20

Taśma / Listwa diodowa LED Wielokolorowa RGB z wbudowanymi Chipami WS2811 mająca 300 diod 5050 SMD na odcinku 5m. Dzięki Chipom WS2811 Można terować poszczególnymi Pixelami - 3 diodowymi, daje to możliwość uzyskania niezwykle widowiskowych i atrakcyjnych efektów świetlnych, przejść kolorów itd. 

Napisz opinię