Taśma 600 LED 2835 5m CCT

Taśma LED 300 Diod 2835 - 5 Metrów Dwukolorowa CCT
Posiada na przemian diody białe ciepłe i białe zimne, dzięki temu za pomocą odpowiedniego kontrolera można płynnie regulować temperaturę barwy białej.

Więcej szczegółów

34,76 zł

2835-600LED-CCT-5M

Nowy

Opis

Rodzaj Taśmy LED: Dwukolorowa CCT
Rodzaj Diod: 2835 Białe Ciepłe i Białe Zimna - na przemian
Wodoodporność: NIE - IP20
Długość: 5 Metrów
Grubość: 2 Milimetry
Szerokość: 10 Milimetrów
Moc: 9,6W/1m - 48W/5m
Napięcie: 12V DC
Ilość diod: 120D/1m - 600D/5m
Kąt świecenia: 120 Stopni
Możliwość cięcia: TAK - co 5 centymetrów
Producent diod: San'an Optoelectronics
Montaż: Taśma samoprzylepna
Ilość światła: Standardowa

Więcej informacji

OPIS

Taśma LED CCT to taśma na której są umieszczone 2 rodzaje diod, o różnych kolorach, przeważnie są to diody świecące na kolor biały CIEPŁY i biały ZIMNY. Takie rozwiązanie daje możliwość uzyskania na JEDNEJ taśmie koloru białego ciepłego lub zimnego. Do takiej taśmy możemy podłączyć specjalny kontroler CCT dzięki któremu będziemy mogli przechodzi płynnie od koloru ciepłego do koloru zimnego,  robić tzw. dynamiczny biały "DYNAMIC WHITE"  oraz ustawić sobie swoją idealną barwię białą z zakresu ciepłego, neutralnego lub zimnego, biały można regulować mniej i więcej w zakresie 3-6 tyś. kelwinów. Wszystko zależy od rodzaju diod i barwy światła jakim świecą.

Oświetlenie LED jest jednym z najbardziej wydajnych źródeł światła. Diody mają żywotność 11 lat (około 100 tyś godzin ciągłego działania), co oznacza, ze jeśli włączasz je codziennie na 8 godziny będą ci służyć ponad 34 lata! Światło z diod LED pełna jasność osiąga natychmiastowo i nie mruga w przeciwieństwie do świetlówek. Nie wytwarza też ogromnych ilości ciepła jak np. żarówki. Diody podczas pracy pobierają tylko 0,08W mocy, a więc można je stosować wszędzie tam, gdzie ciepło z żarówek mogłoby uszkodzić otaczające elementy. Po zamontowaniu listwy LED nie musisz martwić się o jakiekolwiek wymiany !

Montaż

Listwy są niezwykle łatwe w montażu... dzięki zastosowaniu wysokiej jakości dwustronnej taśmy firmy 3M. Nie wymaga stosowania specjalnych uchwytów.

Zastosowanie

Listwa idealnie nadaje się jako:

  • oświetlenie mebli, luster, półek
  • oświetlenie dekoracyjne gzymsu, sufitu
  • oświetlenie wnęk, korytarzy, pokoi
  • oświetlenie witryn, reklam
  • oświetlenie architektoniczne wewnętrzne
  • oraz wielu innych elementów wyposażenia domu !!

Świetne rozwiązanie do podświetlania sufitów podwieszanych. Możliwość zginania pozwala na podświetlanie łuków, tworzenie wymyślnych aranżacji, napisów reklamowych. Doskonała jakość wiązki sprawia, że listwa sprawdzi się również jako główne źródło światła w pomieszczeniu, na jachcie, przyczepie campingowej, namiocie itp. Listwa LED SMD jest idealnym rozwiązaniem do podświetlenia sufitów podwieszanych!

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Taśma 600 LED 2835 5m CCT

Taśma 600 LED 2835 5m CCT

Taśma LED 300 Diod 2835 - 5 Metrów Dwukolorowa CCT
Posiada na przemian diody białe ciepłe i białe zimne, dzięki temu za pomocą odpowiedniego kontrolera można płynnie regulować temperaturę barwy białej.

Napisz opinię

Pobierz PrestaShop